Żaczki – Sezon 2013/2014

AKTUALNOŚCI – ŻACZKI

GRUPA A

Msc. Drużyna Pkt. M Z – P ZD. – STR. S
1. OSSM I Grudziądz 8 4 4 – 0 193 – 58 3,33
2. MUKS WSG SUPRAVIS I
Bydgoszcz
7 4 3 – 1 91 – 97 0,94
3. MKS Basket 67 I
Bydgoszcz
6 4 2 – 2 61 – 77 0,79
4. MKS Basket 67 II
Bydgoszcz

5 4 1 – 3 52 – 89 0,58
5. MMKS Katarzynki Toruń 4 4 0 – 4 49 – 125 0,39

 

I TERMIN – 08.03.2014 r. – organizator: OSSM I GRUDZIĄDZ
1. MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz – OSSM I Grudziądz 19:51
2. OSSM I Grudziądz – MKS Basket 67 II Bydgoszcz
43:14
3. MUKS WSG SUPRAVIS I – MKS Basket 67 II Bydgoszcz
29:14
II TERMIN – 05.04.2014 r. – organizator: MMKS KATARZYNKI TORUŃ
4. MMKS Katarzynki Toruń – MKS Basket 67 I Bydgoszcz 12:14
5. MKS Basket 67 II Bydgoszcz – MMKS Katarzynki Toruń
16:14
6. MKS Basket 67 I Bydgoszcz – MKS Basket 67 II Bydgoszcz
13:8
III TERMIN – 26.04.2014 r. – organizator: MKS BASKET 67 BYDGOSZCZ
7. MKS Basket 67 I Bydgoszcz – OSSM I Grudziądz
15:35
8. MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz – MMKS Katarzynki Toruń
31:13
9. MMKS Katarzynki Toruń – OSSM I Grudziądz
10:64
10. MKS Basket 67 I Bydgoszcz – MUKS WSG SUPRAVIS I
19:22

 

GRUPA B

Msc. Drużyna Pkt. M Z – P ZD. – STR. S
1. KS Basket 25 Bydgoszcz
12 6 6 – 0 277 – 67 4,13
2. UKS Błękitny Delfin
Bydgoszcz
11 6 5 – 1 272 – 77 3,53
3. MKS Flesz 63 Bydgoszcz 10 6 4 – 2 224 – 109 2,06
4. MUKS WSG SUPRAVIS II
Bydgoszcz
9 6 3 – 3 127 – 150 0,85
5. OSSM II Grudziądz 8 6 2 – 4 76 – 240 0,32
6. MKS Basket 67 IV
Bydgoszcz
7 6 1 – 5 37 – 161 0,23
7. MKS Basket 67 III
Bydgoszcz
6 6 0 – 6 28 – 237 0,12

 

I TERMIN – 08.03.2014 r. – organizator: MKS BASKET 67 BYDGOSZCZ
1. MUKS WSG SUPRAVIS II – KS Basket 25 Bydgoszcz
3:43
2. MKS Basket 67 III Bydgoszcz – MKS Basket 67 IV Bydgoszcz
6:8
3. KS Basket 25 Bydgoszcz – MKS Basket 67 III Bydgoszcz
61:2
4. MKS Basket 67 IV Bydgoszcz – MUKS WSG SUPRAVIS II
7:8
I TERMIN – 08.03.2014 r. – organizator: MKS FLESZ 63 BYDGOSZCZ
5. OSSM II Grudziądz – MKS Flesz 63 Bydgoszcz 14:55
6. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz – OSSM II Grudziądz
59:10
7. MKS Flesz 63 Bydgoszcz – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
17:43
II TERMIN – 05.04.2014 r. – organizator: MUKS WSG SUPRAVIS II
8. MUKS WSG SUPRAVIS II – MKS Flesz 63 Bydgoszcz 14:33
9. MKS Basket 67 III Bydgoszcz – MKS Flesz 63 Bydgoszcz
0:60
10. MUKS WSG SUPRAVIS II – MKS Basket 67 III Bydgoszcz
32:10
II TERMIN – 05.04.2014 r. – organizator: MKS BASKET 67 IV BYDGOSZCZ
11. MKS Basket 67 IV Bydgoszcz – OSSM II Grudziądz
2:26
12. KS Basket 25 Bydgoszcz – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
28:25
13. MKS Basket 67 IV Bydgoszcz – UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
6:31
14. KS Basket 25 Bydgoszcz – OSSM II Grudziądz
60:7
III TERMIN – 26.04.2014 r. – organizator: UKS BŁĘKITNY DELFIN BYDGOSZCZ
15. OSSM II Grudziądz – MUKS WSG SUPRAVIS II
2:56
16. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz – MKS Basket 67 III Bydgoszcz
59:2
17. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz – MUKS WSG SUPRAVIS II
55:14
18. OSSM II Grudziądz – MKS Basket 67 III Bydgoszcz
17:8
III TERMIN – 26.04.2014 r. – organizator: KS BASKET 25 BYDGOSZCZ
19. MKS Flesz 63 Bydgoszcz – MKS Basket 67 IV Bydgoszcz
39:4
20. MKS Flesz 63 Bydgoszcz – KS Basket 25 Bydgoszcz
20:34
21. KS Basket 25 Bydgoszcz – MKS Basket 67 IV Bydgoszcz
51:10

Legenda:
Msc. – miejsce
Pkt. – punkty
M – mecze
Z – P – ilość zwycięstw – ilość przegranych
ZD. – STR. – ilość punktów zdobytych – ilość punktów straconych
S – stosunek pomiędzy punktami zdobytymi i straconymi